Електрична м'ясорубка Domotec ― це необхідна річ на кухні кожної господині. За допомогою даної м'ясорубки Ви зможете швидко приготувати ніжний фарш для будь-яких страв. Тепер Ви можете готувати з задоволенням і радувати кулінарними шедеврами свою сім'я ю і друзів!
Характеристики:
Основні:
Захист від перевантажень-Так
Кількість решіток-3
Максимальний час безперервної роботи (хв)-7
Материал корпусу-Пластик
Потужність при заблокованому двигуні (Вт)-1600
Номінальна потужність (Вт)-1600
Реверс-Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Максимальний час безперервної роботи | 7 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1600 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Матеріал лотка | метал |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 705 ₴





