Характеристики
| Производитель | Promotec |
| Тип | Фен |
| Мощность фена | 3000 (Вт) |
| Тип питания | Сеть 220 В |
Показать все
Описание
Професійний фен для волосся Promotec Pm-2310.3000 Вт Потужний фен для волосся Promotec Pm-2310 оснащений новітніми технологіями: сітчастий знімний сталевий фільтр, потужний електричний двигун, термостат, який захищає телефон від перегрівання. Фен має бездоганний дизайн, легкий і компактний. Легкість фена одна з важливих характеристик для тривалої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promotec |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Довжина | 24 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴







