Новинка

BN-360 (8)-Каструля з кришкою 2,1л,18 см Квадрат, Мармуровий покрив.
676 ₴
- В наявності
- Код: BN-360
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BN-360 Каструля з кришкою 2,1 л,18см Квадрат,
Мармурове покриття.
Опис

Benson BN-360
Каструля з кришкою Benson BN-360 виконана з литого алюмінію з гранітним антипригарним покриттям, стійким до подряпин. Крім того, таке покриття дозволяє готувати здорову їжу з мінімальним додаванням жиру або масла, легко миється.
Кришка виготовлена з термостійкого скла і обладнана отвором для виходу пари. Така кришка дозволяє стежити за процесом приготування без втрати тепла. Вона щільно прилягає до краю каструлі, зберігаючи аромат страв.
Посуд підходить для використання на газових, склокерамічних, електричних, галогенових і індукційних плитах. Виріб можна мити в посудомийній машині.

Кухонна каструля
-
Висока якість алюмінію гарантує стійкість до корозії при стандартній мийці,
-
Легкий і швидкий нагрів,
-
Підходить для всіх кухонних плит,
-
Мраморне антипригарне покриття,
-
Стійкість до високої температури,
-
Швидке і рівномірний розподіл тепла для приготування їжі з невеликою кількістю жиру
-
Діаметр 18 см
-
Обсяг 2,1 л.

Комплектація
- Казан - 1 шт.;
- Кришка - 1 шт.;
- Упаковка: заводська коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Китай |
| Висота каструлі без кришки | 8 см |
| Висота каструлі з кришкою | 9 см |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Діаметр каструлі | 12 см |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Колір | Чорний |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 2.1 л |
| Ручка | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Діаметр під кришку | 19 см |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676 ₴



