Характеристики
| Основные | |
| Производитель | Promotec |
| Функция ионизации | Нет |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Потребляемая мощность | Более 2000 Вт |
| Тип | Профессиональный, Обычный |
| Цвет | черный |
| Материал корпуса | пластик |
| Довжина мережевого шнура, (м) | 1,6 |
| Продуктивність | 3000 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вид насадки | Концентратор |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Новий, б/в | Новий |
| Подача холодного повітря | Є |
| Петля для підвішування | так |
Опис
Дана модель практична і зручна у використанні, має насадкою-концентратором, яка дозволяє направляти потужний потік повітря точно на ту пасмо, яку необхідно укласти або підняти біля коренів.
Якісний фен стане вашим індивідуальним помічник в створенні неповторних образів з турботою про волосся.
ОСОБЛИВОСТІ:
- дозволяє виглядати стильно в будь-якій ситуації і бути готовою до будь-якого повороту подій
- легкий і компактний - одна з важливих характеристик для тривалої роботи
- оснащений потужним електричним двигуном
- створює оптимальний повітряний потік для дбайливого сушіння волосся
- функція холодного обдуву використовується кожним професійним перукарем
- наявність концентратора дасть вам можливість створювати безліч усіляких цікавих зачісок
- на рукоятці передбачена петля для підвішування, дозволяє зберігати фен у ванній кімнаті або спальні
- надійний мережевий шнур дозволяє безпечно користуватися пристроєм при роботі від мережі 220 В
- ефективна сушка волосся на професійному рівні
- має стильний сучасний дизайн
- забезпечуючи максимальну зручність навіть при тривалій роботі
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- фен
- 1 насадка концентратор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promotec |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 520 г |
- Ціна: 275 ₴



