
BN-518 (12)-Сковорода з крышкой24см, глибока, гранітне покр. світле
591 ₴
- В наявності
- Код: BN-518
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
="font-size:16px">BN-518 Сковорода з крышкой24см, глибока,
гранітне покриття світле

Сковорідка Benson BN-518 - необхідна річ на кожній кухні. Смак їжі, що готується, залежить не тільки від точності дотримання рецепту та вміння господині, але і від якості посуду. А якщо процес займає багато часу, то сковорода буде потрібно з товстим дном і з матеріалу, що добре розподіляє тепло; кований алюміній. Завдяки куванню вироби за якістю стають більш міцними (не схильні до ніякої деформації), ніж за інших технологій виробництва. Завдяки цьому можна виготовити посуд з товстим дном та тоншими, легкими стінками. Такий посуд не схильний до деформацій і легше, ніж звичайний посуд (не рахуючи ваги диска з нержавіючої сталі).
Характеристики:
-
Матеріал - Кований алюміній
-
Покриття - Внутрішнє і зовнішнє антипригарне гранітне покриття
-
Колір - Гранітний
-
Ручка - SOFT TOUCH, чорна бакелітова ручка
Комплектація:
- сковорода;
- упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | Граніт |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 7 см |
| Довжина посуду | 43 см |
| Кришка | скло |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 24 см |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні! |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591 ₴






