
GVC 8216 R Пилосос GRUNHELM 1600 Вт
3 254 ₴
- В наявності
- Код: GVC8216R (красный)
Опис
Пилосос Grunhelm GVC8216R
Опис Grunhelm GVC8216 Пилосос для сухого прибирання (червоний)
Чистота приємна у всьому, особливо якщо мова йде про власному будинку. Адже якщо чисто навколо тебе, значить, чисті твої думки. Сьогодні існує безліч приладів, які роблять прибирання швидкої, приємною і легкою. До таких можна віднести пилосос для сухого прибирання Grunhelm GVC8216. Це невеличкий пристрій, оснащений пластиковим контейнером для збору пилу (система циклон). Головна його особливість - компактні розміри і малу вагу (4.8 кг), завдяки чому він чудово маневрує з будь-якого підлогового покриття.
Потужність
Пилосос обладнаний електричним двигуном підвищеної потужності (1600 Вт), здатний забезпечити потужність всмоктування 300 Вт, що ідеально для якісного очищення найбільш забруднених поверхонь.
Система циклон
Перевагою техніки також є застосування системи «циклон», в якій основою фільтрації служить відцентрова очистка повітря. У процесі роботи вихрові потоки з великою швидкістю потрапляють в очисник і обертаються всередині, здійснюючи виникнення відцентрових сил, в результаті чого важкі частинки пилу відкидаються убік фільтруючої пластини і видаляються за допомогою струшування.
Контейнер для збору пилу
Пилосос оснащений контейнером для збору пилу об'ємом 3 л. Щоб його очистити, досить від'єднати ємність, відкрити кришку і витрусити вміст в сміттєву корзину.
Зручне управління
Управління технікою здійснюється механічним способом шляхом натискання на кнопку вибору потужності, розташованої на рукоятці. Така можливість дозволяє підібрати найбільш оптимальний режим роботи і забезпечити максимальну маневреність насадки в залежності від місця збирання та типу покриття.
Особливості:
- Простота в обслуговуванні.
- Яскравий і оригінальний дизайн.
- Регулювання потужності (розташована на корпусі приладу).
- Постійна потужність всмоктування і відсутність необхідності в покупці змінних мішків для збору пилу.
- Мала вага і компактність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Потужність всмоктування | 1400 Вт |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | Мікрофільтр, Сітчастий |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Цілісна |
| Фільтр тонкої очистки | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3.5 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура |
| Рівень шуму | 80 дБ |
- Ціна: 3 254 ₴


