Характеристики
| Стан | Нове |
| Харчування | 220 В |
| Тип моделі | Gemei |
Опис
Доставка по всій Україні без передоплати (оплата при отриманні)
Швидка відправка!
Повітряний стайлер для волосся 10 в 1 Gemei GM-4835

Gemei GM-4835
Доглянуті волосся завжди вважалися головним достоїнством жінки. Оскільки щоденне відвідування перукаря не доцільно, а головне - не економно, пропонуємо вам ознайомитися із таким чудовим приладом для укладання волосся як Повітряний стайлер для волосся 10 в 1 Gemei GM 4835.
З його допомогою ви зможете робити різноманітні зачіски і завжди виглядати приголомшливо.


Професійний стайлер для волосся
Стайлер для волосся 10 в 1 Gemei GM 4835 - це прилад, для створення різноманітних зачісок. Зовні він схожий на плойку і має декілька насадок для випрямлення волосся, для створення великих локонів і дрібних кучериків.
Повітряний стайлер для волосся 10 в 1 Gemei GM 4835 - це незамінний прилад, який повинен бути присутнім в інвентарі кожної дівчини і жінки.

Особливості стайлера
Можна робити великі і дрібні, горизонтальні та спіральні локони, ретро-локони, а також надавати додатковий обсяг. А якщо у вас немає часу для укладання, на цей випадок передбачені спеціальні насадки для хвилястого або кучерявого волосся, які забезпечують їх швидке розплутування і випрямлення.
Важливою додатковою функцією є іонізація, яка перешкоджає «намагничиванию» волосся і надає додатковий блиск.

Насадки
- Концентратор
- Підйомник для обсягу
- Гребінець для випрямлення
- Щипці для завивки
- Утюжок
- Конусна насадка
- Три круглих гребінці

Характеристики
• Потужність: 220-240 В 50/60 Гц, 1000 Вт.
• Захист від перегріву.
• 2 швидкості, 2 температурних режиму.
• Двигун постійного струму Long Life
• 360-градусний поворотний шнур
• В тому числі 9 додатків
- Доставка по всій Україні
- Швидка відправка
- Без передоплати(оплата при отриманні)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Кількість насадок | 10 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Концентратор | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 240 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 110 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Насадка для спіральної завивки | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Щипці для завивки спіральної | Так |
- Ціна: 853 ₴



