Характеристики
| Основні атрибути | |
| Тип | Плойка |
| Споживана потужність | 35.0 (Вт) |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Плоскі щипці | Так |
| Щипці для завивки спіральної | Так |
| Насадка-щітка | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Пластини для гофрування | Так |
Опис
ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК
Швидка відправка!
Щипці для завивки волосся GEMEI GM-2929

Плойка для завивки щипці щітка для завивки волосся GEMEI GM-2929

Мультифункціональні щіпці для волосся Gemei 2929 - призначені для додання волоссю кучериків, випрямлення і розчісування. Компактний і зручний прилад для догляду за волоссям.
Характеристики плойки для завивки волосся
- Тип: щипці
- 3 В 1 щипці, гребінець, мультифункціональний утюжок, плойка, гофре
- Потужність: 35 Вт
- Кількість режимів роботи: 3
- Ергономічний дизайн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Діаметр щипців | 40 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 110 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Насадка для спіральної завивки | Так |
| Насадка-щітка | Так |
| Пластини для гофрування | Так |
| Плоскі щипці | Так |
| Ширина пластин | 40 мм |
| Щипці для завивки спіральної | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴




