
ФОРМА ДЛЯ ВИПІКАННЯ ПРЯМОКУТНА з кришкою VITTORA, 4,5л 32,5*20*13см
375 ₴
- В наявності
- Код: VT-6245
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для випікання Vittora
Форма для випікання Vittora дозволяє готувати із мінімальною кількістю жиру. Великий плюс форм ще й у тому, що їжа в ній не пригоряє і не пристає до стін, оскільки виготовлена вона зі скла. Форма не вимагає особливого догляду, її можна мити в посудомийній машині. При дбайливому поводженні вона прослужить вам довгий час!
Характеристики:
- Тип: форма
- Призначення: для випічки
- Матеріал: жароміцне скло
- Розміри: 32,5*20*13см
- Об'єм: 4,5 л
- Форма: прямокутна
- Можна мити в посудомийній машині
- Колір: прозорий
- Виробник: Vittora
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vittora |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стінок | 130 см |
| Довжина: | 325 см |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Максимальна температура | 300 град. |
| Матеріал | Жароміцне скло |
| Призначення форми | Для лазаньї, Для м'яса, Для пирога, Для птиці, Для риби |
| Загальний об'єм форми | 4500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Стан | Нове |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴


