
Машинка для видалення катишків, тип живлення АА та від USB (кабель у компл.)
488 ₴
- В наявності
- Код: GLR212U
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для видалення катишків GLR212U Grunhelm
Машинка для видалення катишок GLR212U Grunhelm - акумуляторна модель для швидкого та акуратного видалення катишків з одягу. Заряджається за допомогою кабелю USB. Корпус машинки виконаний із якісного пластику, леза із нержавіючої сталі. Модель проста в експлуатації, оснащена контейнером, що знімається. У комплекті передбачена щіточка для чищення машини.
Характеристики:
Тип: Машинка для видалення катишків Час заряджання: 8 год Живлення: Акумулятор Матеріал корпусу: Пластик Матеріал леза: Нержавіюча сталь Потужність: 3 Вт Вага: 230 г Знімний контейнер: Так Управління: МеханічнеКомплектація:
- машинка для видалення катишків Grunhelm GLR212U;
- USB кабель;
- щітка для чищення;
- керівництво по експлуатації;
- картонна упаковка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 87 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴

