Топ продаж

) Сковорода з кришкойглибоке мармурове антиригарне покриття 24*6,5см
628 ₴
- В наявності
- Код: BN-482
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода Benson BN-482 — стане гарним помічником на будь-якій кухні, адже такий посуд завжди буде потрібний під час приготування їжі. Benson BN-482 є моделлю з високою якістю виготовлення.
Смак приготованої їжі залежить не тільки від точності дотримання рецепту та вміння господині, але й від якості посуду. А якщо вже процес займає багато часу, то сковорода буде потрібна з товстим дном і з матеріалу, що добре розподіляє тепло — кований алюміній.
Benson — це висока якість, довговічність і надійність!
Переваги:
- Виготовлена з алюмінію — ідеальний матеріал для смаження та тушкування продуктів.
- Швидко та рівномірно нагрівається, особливо стійка до деформації.
- Антипригарне покриття BioEcoCeramica з додаванням мармурової крихти — забезпечує надзвичайну надійність і чудові антипригарні властивості.
- Підходить для використання на всіх типах плит.
- Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 6.5 см |
| Довжина посуду | 42 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 24 см |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Чорний |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴



