Топ продаж

Сковорода для млинців 24 см гранітне покриття
275 ₴
- В наявності
- Код: BN-582
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода для млинців 24 см BN-582 гладка, Сковорідка для приготування млинців з антипригарним покриттям

Сковорода для млинців Benson виготовлена з алюмінію зі зносостійким антипригарним покриттям. Бакелітова ручка з м'яким нековзним покриттям — можна не використовувати прихватки. Антидеформаційний індукційний диск.
Сковорода підходить для всіх різновидів плит, зокрема індукційних.
Характеристики:
- Розмір: Ø20 см
- Матеріал сковороди: високоякісний алюміній
- Ручка: SOFT TOUCH
- Покриття: суперстійке внутрішнє та зовнішнє антипригарне покриття
- Внутрішня поверхня: гладка
- Підходить для плит: газових, електричних, склокерамічних, галогенних, індукційних
- Простота та зручність у використанні та догляді
- Тривалий термін експлуатації
- Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Антипригарне покриття | Граніт |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 3 см |
| Довжина посуду | 39 см |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода для млинців |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина стінки | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴
