Grunhelm 55U700-GA11 – телевізор з діагоналлю 32 дюйми. Модель отримала соковитий HD екран, завдяки цьому збільшилися кути огляду до 170°, покращилася якість передачі кольорів і яскравості, а картинку тепер добре видно навіть під прямими сонячними променями.
Телевізор 55" Grunhelm 55U700-GA11V SMART TV
Android 11 з веб-оновленням
- Природні кольори на екрані
- Зручне управління
- DOLBY VISION ATMOS - технологія, що підсилює ефект об'ємного звучання
- Google Voice Search - голосове управління
- FrameLess: Стильний екран - безрамкова модель, витончена естетика якої створює оптичну ілюзію, при цьому екран зсувається в стіну, на якій він встановлений.
- Дисплей ULTRA HD 4K: висока якість зображення, яке має в 4 рази більше пікселів, ніж Full HD (1920 x 1080). Висока щільність пікселів робить зображення більш чітким і ясним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Колір | Сірий |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Споживана потужність | 145 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Операційна система | Google Android |
| Зображення | |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Кут огляду | 170 град. |
| Тип матриці | SMVA |
| Час відгуку | 6.5 мс |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Яскравість | 280 cd/m² |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, PAL |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MPEG4, JPEG, MKV, MP3, AVI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 035 ₴

