
Термос зі скляною колбою 500мл МТ-105SX (48шт)
185 ₴
- В наявності
- Код: МТ-105SX
Термос Stenson МТ-105SX 0.5 л використовується як ємність для збереження температурного режиму рідини. Завдяки термосу ви можете зробити собі прохолодний або гарячий напій і взяти із собою на роботу, у поїздку, на природу тощо. Водночас ви збережете не тільки смакові якості улюбленого напою, але й необхідну температуру.
Термос виготовлений із високоміцного пластику. А внутрішня колба виготовлена зі скла. Гарний дизайн, тільки додасть вам задоволення під час застосування термоса Stenson. Використання термостійкого скла дає змогу забезпечити триваліший час температурного режиму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал корпусу термоса | Харчовий пластик |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал ручки | скло |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Тип термоса | Питний |
| Час збереження тепла | 18 годин |
| Час збереження холоду | 18 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Ширина горловини | 30 мм |
- Ціна: 185 ₴





