
G-2010D Гриль контактний електричний GRUNHELM 2000ВТ
2 930 ₴
- В наявності
- Код: G-2010D
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гриль контактний GRUNHELM G2010D -електрогриль G2010D призначений для більш швидкого приготування страв. Страви для барбекю виходять більш соковитими: стейки з м'яса і риби, овочі гриль, так як випаровуються соки замкнені всередині.
Електрогриль смажить м'ясо, картоплюі рибні стейки, підігріває продукти, готуєгарячі бутерброди і овочі. За рахунок антипригарного покриття панелей смажити в грилі можна практично без масла -страви не пригорять і будуть менш калорійними, корисними і смачними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний/підлоговий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Ні |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Регульована висота гриля | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Глибина робочої поверхні | 236 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 4.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 930 ₴





