BN-445 Сковорода 26*7 глубока без кришки, антипригарне алмазне покриття
Характеристики:
-
Бренд - Benson
-
Тип – глибока сковорода
-
Діаметр – 26 см
-
Висота – 7 см
-
Кришка - Ні
-
Покриття - антипригарне, з додаванням алмазної крихти
-
Сковорода виготовлена з литого алюмінію з тришаровим мармуровим покриттям із зовнішнього боку та діамантової крихти всередині.
-
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
-
Можна використовувати в посудомийній машині
-
Забезпечує відмінну теплопровідність та забезпечує рівномірну температуру на всій поверхні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Антипригарне покриття | DIAMOND |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Висота стінок | 7 см |
| Довжина посуду | 45 см |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 26 см |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609 ₴







