BN-686 Велика каструля 6 л.
Каструля Benson виготовлена із високоякісної сталі. Кришка виконана з нержавіючої сталі. Кльопана система кріплення ручок не тільки довговічна, а й зарекомендувала себе тим, що ручки не нагріваються разом із корпусом каструлі. Посуд підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні. Прекрасний вибір каструль для Вашої кухні та звершень Ваших кулінарних шедеврів.
Каструля Benson виготовлена із високоякісної сталі. Кришка виконана з нержавіючої сталі. Кльопана система кріплення ручок не тільки довговічна, а й зарекомендувала себе тим, що ручки не нагріваються разом із корпусом каструлі. Посуд підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні. Прекрасний вибір каструль для Вашої кухні та звершень Ваших кулінарних шедеврів.
Чим відрізняються каструлі Benson :
- гарним зовнішнім виглядом - що органічно
- вписується в дизайн будь-якої кухні;
- високою міцністю — зберігають свої експлуатаційні
- показники навіть за інтенсивної експлуатації;
- безпекою - не виділяють шкідливих речовин при нагріванні;
- практичністю — мають гладку поверхню, не схильні до
впливу корозії, утворення тріщин і подряпин.
Характеристики:
- Тип: каструля;
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Матеріал кришки: нержавіюча сталь;
- Об'єм: 6 л.;
- Діаметр: 20 см
- Висота: 20 см
- Колір: сталевий.
Комплектація: - Каструля
- Кришка
- Фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Висота каструлі без кришки | 19.8 см |
| Висота каструлі з кришкою | 20 см |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Колір | Сріблястий |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 6 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279 ₴




