Опис
Міксер ручний SOKANY CX-6651 з двома
насадками, сталь
Міксер ручний SOKANY CX-6651 має потужність 800 Вт і 5 швидкостей, що забезпечує швидке й ефективне змішування різних інгредієнтів. До комплекту входять 2 насадки: віночки для збивання та гаки для закривання тіста. Віночки ідеально підходять для збивання пишних вершків, кремів і яєць. Тестомесильні гачки допоможуть змішувати тісто для хліба, печива та іншої випічки.
Характеристики:
-
Потужність: 800 Вт
-
Кількість швидкостей: 5
-
2 віночки
-
2 гаки для тіста
-
Розміри: 13*8*19 см
-
Вага: 1,2 кг"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 703 ₴








