
Термос Militari 800мл МТ-4931-80 (40шт в ящ. )
283 ₴
- В наявності
- Код: МТ-4931
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Термос Stenson Military - це гарантія надійності та стійкості у будь-якій ситуації. Його стильний дизайн та місткість 800 мл роблять його ідеальним супутником як для тривалих подорожей, так і для повсякденного використання.
Цей термос не тільки має дуже приємний і красивий дизайн, але й відрізняється гарною функціональністю та компактністю. У нього поміститься 800 мл гарячої або холодної рідини - кава, чай, какао, лимонад - і температура протримається від 6 до 12 годин. У термосі є ситечко для заварки , з допомогою якого чай можна заварювати прямо в термосі ! У термосі кришка відкручується, її можна використовувати в якості чашки.
Характеристики :
-
Об'єм - 0,8 л ;
-
Матеріал : нержавіюча сталь , пластик
-
Відкриття : знімна кришка
-
Зберігає температуру рідини 6 - 12 годин
-
Портативний та легкий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Колір | Салатний |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.8 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Ширина горловини | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴

