Новинка

BN-837 Сковорода для млинців 22см антипригарне (термоіндикаторне) криття
418 ₴
- В наявності
- Код: BN-837
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BN-837 Сковорода для млинців 22см антипригарне (термоіндикаторне) покриття
виконана з високоякісного литого алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям підходить для всіх видів плит, у тому числі і для індукційних. Потовщене дно швидко і рівномірно нагрівається, добре утримує температуру. Якісне антипригарне покриття, що не містить шкідливих речовин і яке, завдяки його складу, легко чистити. А ще дуже зручно на такий плоскої сковорідці готувати яєчню, омлет, грінки та гарячі бутерброди.
Характеристики:
- Тип: Сковорода для млинців,
- Діаметр, см: 22,
- Матеріал корпусу: алюміній,
- Антипригарне покриття,
- Ручка: бакеліт,
- Тип джерела тепла: будь-які.
Комплектація:
- Сковорідка - 1 шт.;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Індикатор нагріву | Так |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 22 (см) |
| Висота стінок | 1.8 см |
| Довжина посуду | 41.2 см |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода для млинців |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 22 см |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴



