Новинка

BN-840 Сковорода глубока з кришкою 24см антипригарне (термоіндикаторне) покриття
643 ₴
- В наявності
- Код: BN-840
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості сковороди Benson BN-840 :
- Матеріал: Сковорода виготовлена з алюмінію, який забезпечує ефективний розподіл тепла та захист від деформації.
- Покриття: Тришарове антипригарне покриття стійке до подряпин та інших механічних пошкоджень.
- Термоіндикатор: Індикатор нагрівання «thermo indicator», допоможе визначити оптимальну температуру для приготування їжі (станеь рівномірно червоним, показуючи, що сковорода готова до використання).
- Кришка: До комплекту входить кришка з жароміцного скла, обладнана зручною бакелітовою ручкою.
- Ручка: Ручка сковороди має покриття Soft Touch, яке не нагрівається.
- Сумісність: Посуд підходить для всіх типів плит, включно з індукційними.
- Догляд: Сковороду можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Індикатор нагріву | Так |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 5.8 см |
| Довжина посуду | 45 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 24 см |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Чорний |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴





