
Електрична піч 70л, 2500Вт + гриль
5 016 ₴
- В наявності
- Код: GN70KAS (чорний)
Опис
Духовка електрична піч GRUNHELM GN70KAS 70 л
Для любителів ароматної випічки, курочки з овочами і смачних м'ясних запіканок духовка - незамінна річ.
Електричні духовки торгової марки GRUNHELM це чарівні помічники на будь-якій кухні. Вони чудово замінюють полногабаритную духовку і дозволяють приготувати різні страви для всієї родини.

Характеристики:
Тип: настільна духовка.
Стан: новий.
Об'єм: 70 л.
Тип управління: механічний.
Потужність: 2500 Вт.
Терморегулятор: 100-230 °С.
Режими роботи: звуковий режим, підсвічування.
Матеріал корпусу: емальована сталь.
Габарити: 51.5*36*32.2 див.
Вага: 6.28 кг.
Індикація роботи: так.
Колір: чорний
Країна-виробник: Німеччина .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 2500 Вт |
| Об`єм | 70 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Додаткова комплектація | Форма для піци |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.58 кг |
| Висота | 401 мм |
| Глибина | 547 мм |
| Ширина | 632 мм |
- Ціна: 5 016 ₴
