
Каструля Benson BN-309 (ємність 6.2 л)
1 115 ₴
- В наявності
- Код: BN-309
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОТПРАВКА НАЛОЖЕННЫМ ПЛАТЕЖОМ И ПО ПРЕДОПЛАТЕ!!!
Кастрюля Benson BN-309 (ёмкость 6.2 л)


Кастрюля Benson BN-309 с мраморным антипригарным покрытием. Объем 6.2 л. Изготовлена из литого алюминия - идеальный материал для жарки и тушения продуктов.
Быстро и равномерно нагревается, особо устойчива к деформации.
Характеристики:
- Литой алюминий
- Мраморное покрытие Внутреннее и Внешнее
- Диаметр- Ø20X12.5см
- Объем 6.2 л.
- Черный мрамор
- Прямая форма
Комплектация :
- 1 кастрюля
- 1 кришка
ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ - ВСЬОГО ОДИН КРОК!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Китай |
| Висота каструлі без кришки | 26 см |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Діаметр каструлі | 26 см |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Колір | Темно-сірий |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Ручка | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Діаметр під кришку | 26 см |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг каструлі | 6.2 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115 ₴




