
Стаціонарний Міксер Crownberg CB 7321 з металева чаша і 7 швидкостей
549 ₴
- В наявності
- Код: CB 7321
Характеристики
| Основні | |
| Виробник | Crownberg |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Харчування | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Кількість швидкостей | 7.0 |
| Кількість насадок | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний-білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 (міс) |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Віночки для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Об'єм чаші | 2.0 (л) |
| Матеріал чаші | Метал |
| Обертання чаші | Так |
Опис
Стаціонарний Міксер Crownberg CB 7321 з металева чаша і 7 швидкісними режимами
Стаціонарний Міксер Crownberg CB 7321 з металевої чашею відноситься до типу досить компактних, але дуже потужних моделей з двигуном, максимальною потужністю до 300 Вт. Даний прилад обладнаний 7 швидкісними режимами роботи, дозволяють ефективно збивати продукти різної щільності. У комплекті з міксером Ви знайдете додаткові гаки для замішування тіста, що по достоїнству зможуть оцінити ті господині, які люблять радувати свою сім'ю різними выпечками. А два віночка для збивання дозволять швидко і якісно збити потрібний Вам продукт. З допомогою ручного міксера Ви з легкістю порадуєте всю сім'ю смачною повітряним десертом.
Особливості:
- Чаша на 2 літри, яка входить в комплектацію, звільнить Ваші руки для ще більш комфортного приготування їжі!
Отримати суміші різної консистенції Ви зможете завдяки 7 швидкісних режимів. Повітряне або більш густе тісто Вам допоможуть замісити дві насадки для тіста. Стаціонарний Міксер Crownberg CB 7321 з металевої чашею – прилад дуже зручний і легкий у використанні і очищенні. Один з найкращих домашніх міксерів, який буде допомагати готувати Ваші улюблені страви. Даний міксер володіє чудовою плавністю обертів і великим вибором швидкостей обертання насадок. Корпус міксера виготовлений із пластику, а насадки з нержавіючої сталі, а продумана до дрібниць ергономіка надає додатковий комфорт у використанні даного міксера. Стаціонарний Міксер Crownberg CB 7321с металевої чашейоптимальное співвідношення функціональності і ціни.
Характеристики:
- Швидкість: 7 швидкостей
- Живлення: 220V 50Hz
- Потужність: 300 W
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал чаші: нержавіюча сталь
- Колір: білий з чорними вставками

Комплектація:
- Міксер
- 2 шт насадка для збивання
- 2 шт насадка для тіста
- Підставка
- Чаша на 2 л
- Інструкція
- Коробка
Також міксер має можливість нахилу чаші на 45 градусів і кнопку для заміни насадок.
* Колір або відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
* Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Імпульсний режим | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Матеріал чаші | Метал |
| Об'єм чаші | 2 л |
| Обертання чаші | Так |
- Ціна: 549 ₴








