Характеристики
| Основні атрибути | |
| Виробник | Gemei |
| Тип | Стайлери багатофункціональні |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | Тип живлення: Мережа 220 В; Температура нагрівання до 200 °С |
| Потужність | 50 Вт Вт |
| Для створення | Спіральних (вертикальних локонів, Гофре, Гладкої зачіски |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Довжина шнура | 1,5 м |
Опис
ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК
Доставка по всій Україні без передоплати (оплата при отриманні)
Швидка відправка!
Утюжок для вирівнювання волосся Gemei GM 2955S – незамінний пристрій для найвибагливіших модниць. Завдяки його великим і довгим пластин Ви зможете вирівняти неслухняне волосся за 5-10 хвилин. Спеціальне турмалінове покриття нагрівається за 0,5 хвилини і плавно розподіляє тепло на локони, відмінно вирівнює, але не пошкоджуючи їх. Додаткове важлива якість турмалинового покриття прасування у тому, що волосся від процедури розгладження не електризуються і не прилипає до одягу. Такий ефект досягається через негативно заряджених іонів, з яких зроблені пластини приладу.
Характеристики
- Доставка по всій Україні
- Швидка відправка
- Без передоплати(оплата при отриманні)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плоскі щипці | Так |
| Ширина пластин | 40 мм |
- Ціна: 305 ₴



