
BN-216 (6)-Каструля з кришкою - Нерж. сталь 1.0 л
396 ₴
- В наявності
- Код: BN-216
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Каструля Benson BN-216 ( об'єм 1 л)

Каструля Benson виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі 18/10, перевага цього матеріалу 100% екологічність, абсолютна безпека для здоров'я, надійність та практичність.
Каструлі з багатошаровим дном (5 шарів), що забезпечує чудовий розподіл та збереження тепла. Кришки виконані з жароміцного скла з клапаном для відведення пари.
Комплектація:
-
Каструля
-
Кришка
-
Фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота каструлі без кришки | 15 см |
| Висота каструлі з кришкою | 17 см |
| Діаметр каструлі | 15 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 16 см |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяги каструлі | 1 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴


