
BN-327 (6)-Каструля з кришкою 7л,Квадрат, Гранітне покр. світле
1 188 ₴
- В наявності
- Код: BN-327
Опис
ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК
Доставка по всій Україні без передоплати (оплата при отриманні)
Швидка відправка!
Каструля з гранітним антипригарним покриттям Benson BN-327 (6.3 л) | казан з кришкою Бенсон | каструлі Бэнсон



Benson BN-327
Каструля з кришкою Benson BN-327 виконана з литого алюмінію з гранітним антипригарним покриттям, стійким до подряпин. Крім того, таке покриття дозволяє готувати здорову їжу з мінімальним додаванням жиру або масла, легко миється. Кришка виготовлена з термостійкого скла і обладнана отвором для виходу пари.
Посуд випускається німецьким брендом Benson завоювала довіру покупців не тільки у себе на батьківщині, але і в інших країнах Європи і України. Benson - це висока якість, довговічність і надійність!


Каструля з кришкою
Така кришка дозволяє стежити за процесом приготування без втрати тепла. Вона щільно прилягає до краю каструлі, зберігаючи аромат страв.
Посуд підходить для використання на газових, склокерамічних, електричних, галогенових і індукційних плитах. Виріб можна мити в посудомийній машині.


Переваги
- Висока якість алюмінію гарантує стійкість до корозії при стандартній мийці,
- Легкий і швидкий нагрів,
- Підходить для всіх кухонних плит,
- Гранітне антипригарне покриття,
- Стійкість до високої температури,
- Швидке і рівномірний розподіл тепла для приготування їжі з невеликою кількістю жиру
- Діаметр 28 см
- Обсяг 6,3 л.
- гранітне покриття

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Китай |
| Висота каструлі без кришки | 26 см |
| Висота каструлі з кришкою | 28 см |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Діаметр каструлі | 28 см |
| Зовнішнє покриття | граніт |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Алюміній |
| Ручка | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Діаметр під кришку | 28 см |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг каструлі | 6.3 л |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 1 188 ₴


