Блендерный набір EBS-800SG 3 в 1 — подрібнювач, блендер, міксер здатний виконувати широкий спектр завдань.
Потужний блендер потужністю 800 Вт має TURBO режим, що дозволяє обробляти практично будь-які інгредієнти, подрібнюючи їх до потрібної консистенції або ідеально однорідної маси.
Завдяки набору насадок блендер дозволяє змішувати, збивати, робити пюре, молоти, рубати і багато іншого. Насадка блендера, ножі і міксерна насадка виконані з високоякісної сталі. Модель комплектується місткою чашею подрібнювача ємністю 300 мл мірним стаканом на 600 мл.
Потужний блендер потужністю 800 Вт має TURBO режим, що дозволяє обробляти практично будь-які інгредієнти, подрібнюючи їх до потрібної консистенції або ідеально однорідної маси.
Завдяки набору насадок блендер дозволяє змішувати, збивати, робити пюре, молоти, рубати і багато іншого. Насадка блендера, ножі і міксерна насадка виконані з високоякісної сталі. Модель комплектується місткою чашею подрібнювача ємністю 300 мл мірним стаканом на 600 мл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 0 мл |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 0 мл |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 235 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204 ₴




