Праска MS 2289 — незамінна річ у кожному домі та для кожної господині, уявити сьогодні сім'ю без такого необхідного приладу, як праска просто нереально. Праска MS-2208 — має регулятор подавання пари. Завдяки продуманій конструкції підошви пар розподіляється по ній рівномірно, тому для зволоження тканини потрібно менше рухів. Індикатор роботи від мережі 220 В, а також регульований механічний терморегулятор. Підошва має тефлонове покриття, завдяки чому прасувати таким праскою саме задоволення, він легко ковзає поверхнею речей і не особливо прилипає до них.
Характеристики:
- Матеріал корпусу: пластик;
- Потужність: 1200 W;
- Тефлонова підошва;
- Режим сухого прасування;
- Механічне регулювання потужності подавання пари та температурного режиму;
- Режим розпилення води;
- Світлова індикація роботи;
- Прозорий резервуар для води;
- Паровий удар;
- Обертання шнура 360 градусів;
- Живлення: 220-240V 50/60Hz;
- Розмір: 24,5 x 10,5 x 12 см;
- Колір: блакитний
Комплектація:
- Праска - 1 шт.;
- Паковання: заводська коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Матеріал підошви праски | тефлон |
| Паровий удар | 0.1 г/хв |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Мірний стакан | Так |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10.5 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 24.5 мм |
- Ціна: 351 ₴




