Опис
Електрична м'ясорубка з Соковижималкою Crownberg CB-4212 2500 Вт
Всі з нас люблять домашні, свіжо сжаренные котлети, апетитний аромат від приготування яких ще довгий час витає у нас на кухні! Для здійснення цієї задачі нам потрібно якісний домашній фарш і, звичайно ж, бажання приготувати все це. З поставленим завданням за лічені хвилини приготувати соковитий м'ясний фарш з яловичини, курки, баранини або риби нам допоможе диво м'ясорубка Crownberg CB-4212 з максимальною потужністю електроспоживання в 2500 Вт. Крім того м'ясорубка укомплектована додатковою насадкою для томатів, що дозволить зробити свежевычавленный, а найголовніше корисний сік в будь-який зручний час.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі і ударостійкого пластику. Функція реверсу дозволяє вирішити проблему намотування жив на шнек під час обробки м'яса. Достатньо
зупинити двигун, натисніть кнопку реверсу, і причина засмічення буде усунена. Проста, зручна і надійна м'ясорубка стане вашою вірною помічницею на кухні.
Переваги:
- Захист двигуна від перевантаження
- Переробка м'яса, риби і овочів
- Перемикач реверсного обертання
- Прогумоване підставу для запобігання ковзання
- Насадка для томатного соку
- Міцний корпус
- Мідний мотор
Характеристики:
- Виробник: Crownberg
- Країна виробник: Китай
- Тип: Електрична м'ясорубка
- Живлення: Мережа 220 V
- Потужність: 2500 Вт
- Матеріал корпусу: Пластик/метал
- Захист двигуна від перезавантаження: Так
- Гумові ніжки для додаткової стійкості: Так
- Реверс: Так
Комплектація:
- М'ясорубка
- 2 решітки для подрібнення 7 мм, 5 мм
- Штовхач для продуктів
- Металевий лоток
- Насадка "кебе" для приготування домашньої ковбаси
- Насадка для томатів
- Насадка для профілювання тіста
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1250 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 2 |
| Матеріал лотка | пластик |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Так |
- Ціна: 1 767 ₴





