
Міксер Crownberg CB 7320 ручний з чашею 300 Вт
518 ₴
- В наявності
- Код: CB 7320
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
| Виробник | Crownberg |
| Тип міксера | Ручний |
| Харчування | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300.0 (Вт) |
| Кількість швидкостей | 7.0 |
| Кількість насадок | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Віночки для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
Опис
Ручний Міксер CB-7320 300 Вт з Чашею 7 швидкостей Crownberg
З допомогою міксера Ви з легкістю порадуєте всю Вашу сім'ю − замісіть тісто, приготуєте смачні соуси або зіб'єте яйця.
Отримати суміші різної консистенції Ви зможете завдяки 7 швидкісних режимів.
Повітряне або більш густе тісто Вам допоможуть замісити дві насадки для тіста. А два віночка для збивання дозволять швидко і якісно збити потрібний Вам продукт.
Міксер з чашею Crownberg CB-7320 зручний та легкий у використанні та очищенні.
Ручний міксер має 7 швидкостей:
-
1 швидкість. З'єднання компонентів
-
Приготування соусів, пудингів, тіста для булочок, оладки.
-
2 швидкість. Змішування.
-
Змішування рідких та сухих інгредієнтів, яєчних білків, збитих вершків
-
3 швидкість. Збовтування
-
Приготування рідкого тіста та сумішей
-
4 швидкість. Збивання.
-
Змішування мала з цукром, приготування тіста для печива, сумішей для тістечок та глазур.
-
5 швидкість.
- 7 швидкість - збивання в піну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Захист від випадкового від'єднання насадок | Так |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518 ₴





