
GJR624 Соковижималка 600 Вт, ст 450 мл
1 683 ₴
- В наявності
- Код: GJR624
Всім вже давно відомо, що соковижималка це справжня знахідка для людей, що стежать за своїм здоров'ям. Також ця техніка дуже популярна серед садівників, які з року в рік збирають багатий урожай.
Висока продуктивність
Соковижималка оснащена електричним двигуном потужністю 600 Вт, цього цілком достатньо, щоб легко справлятися з такими твердими продуктами як картопля, буряк або морква. Робота техніки можлива в 2-х швидкісних режимах, тому користувач може самостійно вибрати найкращу швидкість обертання терок, виходячи від щільності фруктів та овочів. За керування техніки відповідає простий поворотний механізм, розміщений на боці корпусу.
Конструкція корпусу
Корпус соковижималки виконаний з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до зовнішніх механічних пошкоджень і утворенню корозії. Також вона захищена від перегріву, тому працювати з нею ви можете тривалий час, не турбуючись про її перевантаження. Надійну стійкість на будь-якій рівній поверхні забезпечують спеціальні прогумовані ніжки на нижній підставі корпусу.
Комплектація
У стандартний комплект поставки, крім самого обладнання також входить склянка для соку об'ємом 450 мл, контейнер для збору макухи - 1200 мл і спеціальна щіточка для ефективного очищення приладу.
Особливості:
- Механічне управління.
- Імпульсний режим роботи.
- Система "анти-крапля' поворотний носик, запобігає капайте соку на робочу поверхню.
- Сито з міцної нержавіючої сталі, що має спеціальні мікроотвори, завдяки якому легко, швидко віджати смачний корисний сік.
- Прогумовані стійкі ніжки, що забезпечують стійкість і відсутність ковзання соковижималки в процесі роботи.
- Щітка для чищення в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.2 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.45 л |
| Призначення | Побутове |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Діаметр завантажувального отвору | 65 мм |
| Захист від перевантажень | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
- Ціна: 1 683 ₴



