
Духовка електрична піч GRUNHELM GN 33 AB 33 л
3 045 ₴
- В наявності
- Код: GN33AВ (чорний)
Опис
Духовка електрична піч GRUNHELM GN 33 AB 33 л
Для любителів ароматної випічки, курочки з овочами і смачних м'ясних запіканок духовка - незамінна річ.
Електричні духовки торгової марки GRUNHELM це чарівні помічники на будь-якій кухні. Вони чудово замінюють полногабаритную духовку і дозволяють приготувати різні страви для всієї родини.

Характеристики:
Тип: настільна духовка.
Стан: новий.
Об'єм: 33 л
Тип управління: механічний.
Потужність: 1800 Вт.
Терморегулятор: 100-250 °С.
Режими роботи: звуковий режим, підсвічування.
Матеріал корпусу: емальована сталь.
Габарити: 51.5*36*32.2 див.
Наявність гриля: є.
Вага: 6.28 кг.
Індикація роботи: так.
Колір: чорний
Країна-виробник: Китай.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.

Комплектація:
Піч Grunhelm
Решітка
Деко
Ручка для рогача
Інструкція
ПЕРЕВАГИ ТОВАРУ:

РІЗНІ ПРОГРАМИ
Є режим верхнього, нижнього нагріву, їх комбінації, режим конвекції, гриль,.

ЗРОЗУМІЛЕ УПРАВЛІННЯ
Механічні перемикачі передбачають режим нагріву, температуру, час готування. Є таймер.

ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ
Передбачає можливість приготування різних страв: від запеченої картоплі до сирної запіканки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність печі | 1800 Вт |
| Об`єм | 33 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 38.3 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 26.6 мм |
- Ціна: 3 045 ₴


