
Сковорода з кришкою 24 см, h-4,5 см, Кований алюміній — усередині мармурове покриття
579 ₴
- В наявності
- Код: BN-491
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода з кришкою 24 см, h-4,5 см,
Кований алюміній , мармурове покриття
Смак приготованої їжі залежить не тільки від точності дотримання рецепту та вміння господині, але й від якості посуду. А якщо вже процес займає багато часу, то сковорода буде потрібна з товстим дном і з матеріалу, що добре розподіляє тепло — кований алюміній. Завдяки ківці виробу за якістю стають міцнішими (не схильні до жодної деформації), ніж за інших технологій виробництва. Завдяки цьому можна виготовити посуд із товстим дном і тоншими, легшими стінками.
Особливості :
-
Товщина дна — 5 мм,
-
товщина стінок до — 3 мм,
-
товщина борту — 4,5 мм.
Такий посуд не схильний до деформацій і легший, ніж звичайний посуд (не рахуючи ваги диска з неіржавкої сталі).
Характеристики:
-
Матеріал — Кований алюміній
-
Покриття — мармурове , чорний колір
-
Ручка — бакелітова ручка
-
Кришка — жароміцне скло з паровипуском
-
Місткість — 24 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 4.5 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Чорний |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴



