
GN 50 ARC електрична Піч GRUNHELM 50л 2200 Вт
4 114 ₴
- В наявності
- Код: GN50ARC (чорний)
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Піч електрична GN50ARC маючи компактні розміри і велику місткість 50 л, духовка відмінно справляється з усіма основними функціями: в ній можна пекти пироги, торти, кекс, запікати м'ясо, овочі, готувати печеню, а також розморожувати продукти.
Прогумовані ніжки забезпечують стійкість духовки. У комплектацію входять решітка-гриль, місткі прямокутні листи (42.5х30.9х2.5).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 2200 Вт |
| Об`єм | 50 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | антибактеріальна емаль |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.2 кг |
| Висота | 62 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Ширина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 114 ₴


