
MQ-306 Каструля з кришкою - Нерж. сталь 5.5 л (6шт)
710 ₴
- В наявності
- Код: MQ-306
MQ-306 Каструля з кришкою - Нерж. сталь 5.5 л
Каструля MQ-306 виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі 18/10, перевага цього матеріалу 100% екологічність, абсолютна безпека для здоров'я, надійність і практичність.
Каструлі з багатошаровим дном (5 шарів), яке забезпечує чудову розподіл та збереження тепла. Кришки виготовлені з жароміцного скла з клапаном для відводу пари.

Переваги:
- Нержавіюча сталь
- 5-шарове дно
- Мірна шкала всередині каструлі
- Глянсовий і матовий
- Пряма форма
- Сумісність з індукцією: так
- Особливість: кришки скляна з паровыпускателем
- Об'єм: 5,5 л
- Розмір: Ø22 х 13см


Каструля
Ручки сталеві на клепочном з'єднанні, зарекомендували себе тим, що ручки не нагріваються разом з корпусом каструлі. Каструлі мають зовні полірування 70% дзеркало, 30% сатин.
Сатин має на увазі собою матовану поверхню, яка пом'якшує собою блиск металу, дана полірування зручна тим, що виникає подряпини в ході експлуатації менш помітні.
Всередині каструль мірна шкала. Каструля підходить для всіх типів плит, включаючи індукцію. Можна мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Висота каструлі з кришкою | 13 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 22 см |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр каструлі | 22 см |
| Обсяг каструлі | 5.5 л |
- Ціна: 710 ₴


