Пилосос GRUNHELM GVCM243CR - якісна модель з функцією регулювання потужності всмоктування пилу. Максимальна потужність пилососу становить 2400 Вт, всмоктує потужністю 500 Вт. Пилозбірник об'ємом 3 л легко і швидко діставати з пилососа за допомогою однієї кнопки. Безперечними плюсами моделі є наявність захисту двигуна, індикатора пилу, а також HEPA-фільтра.
Технічні характеристики :
| Тип | стандартний |
| Миючий | немає |
| Трансформер | немає |
| Енергоспоживання | 2400 Вт |
| Потужність всмоктування | 500 Вт |
| Тип збирання | суха |
| Регулятор потужності | на корпусі |
| Тип пилозбірника | контейнер (без мішка) |
| Об'єм контейнера | 3 л |
| HEРA фільтр | є |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Основні насадки | пол-килим |
| Додаткові насадки і аксесуари | немає |
| Тип живлення | від мережі |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір | сірий з червоним |
| Додатково | |
|---|---|
| Якісна модель з функцією регулювання потужності всмоктування пилу | |
Увага ! Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Потужність всмоктування | 500 Вт |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Терморегулятор, Індикатор заповнення пилозбірника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 493 ₴





