Машинка для стрижки волосся Domotec MS 3302
- Регулювання довжини стрижки
-- Леза машинки виготовлені з нержавіючої сталі
-4 знімних насадки : 3 мм, 6 мм, 9 мм і 12 мм
- Наявність захисної кришки для ріжучих лез
- Наявність петлі для підвішування машинки
- Колір корпусу сріблясто-чорний
Характеристика
Виробник Domotec
Країна виробництва Китай
Кількість насадок 4
Матеріал лез нержавіюча сталь
Максимальна довжина стрижки 12 мм
Кількість установок довжини 5
Тип живлення мережа 220 В
Регулювання довжини змінні насадки
Щіточка для чищення так
Довжина мережевого шнура 1.5 м
Вага 0.26 кг
Мінімальна довжина стрижки 3.0 мм
Тип приладу універсальна машинка для стрижки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 244 ₴

