Машинка для стрижки волосся Domotec MS-3303 (напівпрофесійна) дасть можливість підстригтися або підрівняти довжину волосся тоді, коли вам зручно, з економить час і гроші.
Машинка проста у використанні і дозволяє в домашніх умовах створити будь-яку зачіску. Леза зроблені з нержавіючої сталі і забезпечують точність і акуратність контуру стрижки.
Прилад володіє потужністю 12 Вт і працює від мережі 220 В, має шнур довжиною 1,5 м і зручну петлю для підвішування. Для використання даного пристрою не потрібно володіти професійними навичками перукаря.
В комплекті є чотири знімних гребеня для регулювання довжини стрижки, тонка гребінець, ножиці, щітка для чистки лез, масло для машинки, захисне пристосування для лез, інструкція.
Машинка для стрижки волосся Domotec MS 3303:
- Регулювання довжини стрижки
- -Леза машинки виготовлені з нержавіючої сталі
- -4 знімних насадки : 3 мм, 6 мм, 9 мм і 12 мм
- -Наявність захисної кришки для ріжучих лез-
- Наявність петлі для підвішування машинки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові особливості | Ножиці , гребінець |
- Ціна: 244 ₴





