Машинка для стрижки Domotec MS-3304
Машинка для стрижки волосся Domotec MS-3304– це відмінний пристрій для стильних стрижок на дому. Прилад допоможе заощадити гроші на походи в салони, якщо ваша стрижка не надто хитромудра. Однак 4 знімних насадки для різної довжини стрижки забезпечать достатню різноманітність ваших образів.
Леза машинки з нержавіючої сталі забезпечать їй надійність і довговічність служби.
Прилад дуже зручно зберігати, завдяки наявності невеликої петельки на корпусі.
Особливості :
-Регулювання довжини стрижки
-Леза машинки виготовлені з нержавіючої сталі
-4 знімних насадки : 3 мм, 6 мм, 9 мм і 12 мм
-Наявність захисної кришки для ріжучих лез
-Наявність петлі для підвішування машинки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові особливості | Ножиці , гребінець |
- Ціна: 244 ₴




