Машинка для стрижки волосся Domotec MS 3305
-Регулювання довжини стрижки
-Леза машинки виготовлені з нержавіючої сталі
-4 знімні насадки: 3 мм, 6 мм, 9 мм і 12 мм
-Наявність захисної кришки для різальних лез
-Наявність петлі для підвішування машинки
-Колір корпусу сріблясто-чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴




