
ФОРМА ДЛЯ ВИПІКАННЯ ОВАЛЬНА з кришкою VITTORA, 4л 33*20*13см
309 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: VT-6240
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Все про товар
Форма для випікання овальна з кришкою VT-6240 VITTORA - з екологічно чистого жаростійкого скла витримують температуру від -40°С до +300°С. Можна використовувати в духовці, мікрохвильовій печі, зберігати у холодильнику. Цей особливий матеріал дозволяє спостерігати за процесом приготування, не вбирає сторонніх присмаків та запахів, а страви зберігають усі корисні властивості. У комплекті із кришкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vittora |
| Висота стінок | 130 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Загальний об`єм форми | 4000 мл |
| Колір | Прозорий |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Призначення форми | Для риби, Для птиці, Для лазаньї, Для м'яса |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Овальна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 250 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴



