
Набір склянок LILLE 345 мл, VERSAILLES 6 шт
266 ₴
- В наявності
- Код: VS-5345
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір склянок LILLE — стане окрасою будь-якого столу для сервірування святкового застілля і в повсякденному житті. Склянки виготовлені з міцного питного скла. Набір буде гарним подарунком для друзів і рідних. Усі набори оформлені в подарункові дизайнерські упаковки.
Чому варто купити:
- зручні та практичні у використанні
- місткі
- легкі в догляді
- стануть чудовою ідеєю для подарунка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Висота | 90 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 60 мм |
| Об`єм | 345 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴



