Напальний кімнатний вентилятор малошумний Економний Вентилятор напільний Wimpex WX-1612
Характерики
- Напальний вентилятор Wimpex WX-1612
- Тип: напольний
- Джерело живлення: мережа 220В
- Призначення: побутовий, для офісу
- Матеріал лопатей: пластик
- Стиль: класичний
- Колір виробника: білий
Технічні властивості:
- Діаметр лопастей: 40 см
- Керування: механічне
- Максимальна потужність: 40 Вт
- Кількість швидкостей: 3
Увага ! Товар продається ящиком - 4 шт !
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Регулювання висоти | Так |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701 ₴


