Електрична піч Grunhelm GN42AВ
Електрична піч з грилем - для нагрівання температури в якій вмонтовані спеціальні нагрівальні елементи (Тени), які розташовані, як правило, у верхній і нижній частинах печі.
Наявність потовщених стінок знижує споживання електроенергії в процесі готування.
Внутрішнє і зовнішнє виконання печі виконані з емальованої сталі.
Вмонтований таймер спростить процес приготування і вчасно повідомить вас про готовність вашої страви звуковим сигналом. Назви спеціальних підйомних ручок (ухвата) для витягання решітки для гри і протиня зробить ваш процес приготування найбільш комфортним. Електропіч, завдяки своїм маленьким розмірам, ідеально вводиться в атмосфері, де необхідно зберегти максимум простору, як на невеликій площі кухні в міській квартирі, або в заміському будинку.
Характерики:
- Виробник: Grunhelm
- Країна походження: Китай
- Гарантія: 2 роки
- Потужність: 2000 Вт
- Тип керування:
- Термостат: 100 - 250 °С
- Об'єм камери: 42 л
- Розташування Тенів: У верхній і нижній частинах
- Таймер: 60 хв
- Розмір листа: 38х27 см
- Наявність конфорок: Немає
- Колір корпусу: Чорний
- Габарити печі: 398x340x307 мм
- Вага нетто: 7,2 кг
- Вага брутто: 8.5 кг
- Комплектація:
- Електрична піч
- Деко з антипригарним покриттям
- Решітка гриль
- Ручка для рогуча
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Об`єм | 42 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 406 мм |
| Глибина | 358 мм |
| Ширина | 523 мм |
- Ціна: 3 192 ₴

