ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ :
Потужність: 550 Вт
Напруга: 220 - 240 В
Частота: ~ 50/60 Гц
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь, пластик
Об'єм чаші для випічки: 2,3 л
Покриття чаші: антипригарне
Керування: кнопкове
Дисплей: ЖК-дисплей (без підсвічування)
Таймер відтермінування: від 10 хв до 15 год, крок 10 хв
Підтримка температури: так
Кількість автоматичних програм: 19
Вага випічки: 500/750 г
Колір скоринки: світлий, середній, темний
Довжина кабелю: 120 см
Габаритні розміри хлібопічки (Ш / В / Г): 28х26х23 см
Габаритні розміри упаковки (Ш / В / Г): 36,4х29,6х33,4 см
Вага нетто / брутто: 5,30 кг / 6,00 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ :
хлібопіч - 1 шт
форма для випічки - 1 шт
лопатка для замісу тіста - 1 шт
мірний стаканчик - 1 шт
мірна ложка - 1 шт
гачок - 1 шт
інструкція з експлуатації - 1 шт
гарантійний талон - 1 шт
ОСОБЛИВОСТІ :
стильний зовнішній вигляд;
вікно контролю процесу випічки;
простота керування і встановлення
параметрів;
багатофункціональність;
енергонезалежна пам'ять (до 15 хвилин);
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна потужність печі | 550 Вт |
| Об`єм | 2.3 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Так |
| Додаткова комплектація | Мірний стакан, Мірна ложка |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 4 130 ₴




