Машинка для стрижки Gemei GM-1022
Професійна машинка для стрижки Gemei GM-1022 це потужний перукарський інструмент, який володіє якісними характеристиками. Дозволяє в домашніх умовах зробити модну зачіску, або підтримувати її, без послуг перукаря.
Серед переваг машинки Gemei варто виділити матеріал лез: нержавіюча сталь. Унікальний механізм перемикання дозволяє встановлювати довжини зрізу. Електромашинка для стрижки волосся працює від мережі, тому користуватися нею не складе труднощів, так як це дуже комфортно. Комплект насадок дає можливість виконувати найрізноманітніші стрижки.
Для того, щоб зберегти надійність і функціональність даного інструменту в первісному стані, рекомендовано застосовувати масло для змащення машинки. Відмінний вибір для тих, кому потрібен універсальний інструмент надійної марки!
Характеристики :
- Виробник: Gemei
- Тип машинки: для стрижки
- Лезо: нержавіюча сталь
- Довжина обрізки: 3, 6, 9 і 12 мм
- Знімний ножовий блок: є
- Вхідна напруга: 220-240 В
- Споживана потужність: 9 Вт
- Тип живлення: від мережі
- Кількість насадок: 4 шт.
Комплектація :
- Машинка
- Адаптер
- Масло
- Щіточка для чищення
- Ріжуча головка з нержавіючої сталі
- 4 змінних насадки ( 3мм, 6 мм, 9мм, 12 мм )
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 396 ₴





