Машинка для стриження Gemei gm-806
Потужність 9 Вт
Леза з неіржавкої сталі
Мінімальна стрижка 1 мм
Максимальна довжина стриження 12 мм
Поворотний регулятор довжини стриження
4 насадки 3,6,9,12 мм
Живлення 220 В
Довжина шнура 1.1 м
Петля для підвішування
Вага 305г
| Країна-виробник товару | Китай |
| Живлення | Мережа |
| Насадки | 4 насадки 3/6/9/12 мм |
| Максимальна довжина стриження | 11 - 20 мм |
| Потужність | 9 Вт |
| Комплектація | Машинка для стрижки; 4 насадки; Масло; Пензлик; Гребінець; Ножиці |
| Вага | 305 г |
| Колір | Чорний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴


