
Мультиварка-МС-35W GRUNHELM.5 л, 900 Вт, 10 авто та альтернативних параметрів,режим мультикухаря, антипр
2 364 ₴
- В наявності
- Код: MC-35W
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис :
Мультиварка Grunhelm MC-35W
Модель має оригінальну форму корпусу, вона вигідно доповнить будь-який сучасний інтер'єр кухні.
Завдяки унікальній чаші сферичної форми мультиварка створює максимум смаку, забезпечивши ефект домашньої печі. А її об'єму 5 літрів запасом вистачить для приготування кількох порцій.
Функції мультиварки дозволяють налаштовувати параметри часу і температури, щоб насолоджуватися стравами за власним рецептом.
Антипригарне покриття чаші
Швидке приготування страв
Збереження вітамінів під час приготування їжі
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Мультиварка
Внутрішня Пароварка (решітка)
Ложка для помішування
Мірна склянка
Шнур живлення (знімний)
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 5 л |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.15 кг |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Приготування під тиском | Так |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 364 ₴

