
Телевізор32Н300-GA11 T2 SMART TV. 32H300-GA11. Google android 11.0color box (GRUNHELM)
7 857 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32H300-GA11
+380 (50) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Grunhelm 32H300-GA11 – телевізор з діагоналлю 32 дюйми. Модель отримала соковитий HD екран, завдяки цьому збільшилися кути огляду до 170°, покращилася якість передачі кольорів і яскравості, а картинку тепер добре видно навіть під прямими сонячними променями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | Плазмовий |
| Формат екрану | 16:9 |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 481 мм |
| Глибина | 181 мм |
| Ширина | 732 мм |
| Зображення | |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Тип матриці | SMVA |
| Яскравість | 200 cd/m² |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2 |
| Функції | |
| Таймер сна | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 857 ₴
